ZESPÓŁ MUZYCZNY


"THESAURUS"


Zespół muzyczny

Powstał dawno dawno temu
Jako jeden z niewielu zespołów wita gości weselnych w domach Pana Młodego i Pani Młodej (grając znane piosenki i przygrywki) Gyż umieją i lubią grać Co w dzisiejszych czasach nie czyni tego wielu Przygrywki z weselnikami. W trakcie trwania przyjęcia weselnego śpiewamy i gramy przy stołach wraz z Uczestnikami starosłowiańskie tradycyjne obrzędy "oczepiny" W trakcie oczepin również wiele się dzieje Nawet potrafimy rozebrać uczestnika konkursu Miłym akcentem jest również podziękowanie rodzicom oraz dla nich specyjalna piosenka. Skład zespołu weselnego jest bardzo istotny — mniejszy będzie ekonomiczny, zaś większy zaoferuje bogatsze brzmienie. warto pomyśleć o oryginalnej i doskonałej zabawie dzięki karaoke. Wspaniała atmosfera oraz dużo śmiechu dzięki wspólnemu śpiewaniu, pozwoli wszystkim doskonale zrelaksować się i zintegrować. Idea karaoke wywodzi się z Japonii, gdzie jest ulubioną rozrywką zapracowanego społeczeństwa. Zabawa karaoke to śpiewanie piosenek z mikrofonem, do pokładu muzycznego w którym głos wykonawcy został usunięty. Tekst piosenki zazwyczaj wyświetlany jest na ekranie. Nic tak nie łączy jak wspólne śpiewanie Nasze karaoke uświetnia imprezy oraz rozluźni krępującą atmosferę. Każda zabawa zyska inny wymiar i niepowtarzalny klimat. Jako zespół pełnych entuzjazmu i humoru profesjonalistów jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową organizację i obsługę imprez, Mamy predyspozycje do tego, aby subtelnie zachęcić do zabawy każdego, niezależnie od temperamentu i charakteru. Profesjonalizm znakomite wykonanie Komunikatywny WODZIREJ Przeprowadza zabawy konkursy

Skład zespołu

Gramy i śpiewamy
zazwyczaj w składzie pięcioosobowym + reżyser dźwięku zarazem oświetlenia Jedynie od wykonywanej imprezy jeśli wymaga tego sytuacja liczba członków zespołu jest zmienna Zależy to wyłącznie od życzenia zleceniodawcy oraz jak wiadomo jego zamożności. Potrafimy wykonać oprawę muzyczną nawet w składzie dwuosobowym.

Instrumenty :

Perkusyjne WOKAL - A.Watral

Klawiszowe Saksofon WOKAL - T. Pietrasik

Gitara elektryczna i akustyczna WOKAL - R. Ścibor

Klawiszowe akordeony wokal - J. Mazurek

Oraz akustyka i Oświetlenie - Fabian

Jesteśmy zespołem Instrumentalno - Wokalnym,
który gra i prezentuje Muzykę taneczną Zarówno dla osób z naszego pokolenia jak i dla młodzieży oraz dzieci. W jednym słowie potrafi dostosować się do wymagań organizatorów imprez. Przeważnie zaszczyca swoją obecnością - Festyny, Imprezy weselne, Imprezy okolicznościowe,Imprezy firmowe, bankiety, Studniówki. Nawet potrafi zagrać na ognisku w trakcie grilowania Atutem zespołu jest Profesjonalny sprzęt, który pozwala wykonywać profesjonalni oprawę muzyczną. Posiada własne oświetlenia sceny jak i parkietu tanecznego dla uczestników imprezy. W szczególności gra na imprezach plenerowych na wolnym powietrzu. Czas trwania jednego bloku prezentacji muzyki wynosi ok. 45 minut oraz 10 minut przerwy gdyż jesteśmy jednym z lepszych profesjonalnych zespołów i najtańszym zespołem na Pomorzu zachodnim. Współpracujemy ze Sceną Ludową w Warszawie jak i z innymi poważnymi zespołami.
Przygrywki z weselnikami.
W trakcie trwania przyjęcia weselnego śpiewamy i gramy przy stołach wraz z Uczestnikami Co w dzisiejszych czasach nie czyni tego wielu.
Zespół zawsze wita gości weselnych
w domach Pana Młodego i Pani Młodej (grając znane piosenki i przygrywki) To też trzeba umieć Co oczywiście w dzisiejszych czasach również nie czyni tego wielu.

Kontakt

   top Watral Andrzej

      72-200: Nowogard

   top  Ul: 700 lecia 25/7

   top kom:799020418

   topdom: 913925122

   topwatral@wp.eu

POGODA W NOWOGARDZIE